Kuchyňské židle s područkami - jedině kvalitní dřevěné

Jídelní židle s područkami od nábytek TREND zajistí uvolněnou a pohodlnou atmosféru u vašeho jídelního stolu při každém momentu. Vaše ruce vám budou vděčné díky šetrným opěrkám z kvalitního materiálu, které zajistí maximální pohodlnost při opření vašich rukou. Vyberte si z široké nabídky modelů dřevěných jídelních židlí s područkami od nábytku TREND.

Důležitost provedení a materiálu

Ať už z bukového či dubového dřeva, jídelní židle s područkami jsou vyrobeny z kvalitního materiálu od spolehlivých dodavatelů z Česka a Evropy. Nábytku TREND záleží na výběru tohoto materiálu. Nekvalitní materiál by mohl způsobit neprodyšnost a špatnou udržitelnost. Proto volba materiálu u našich židlí s područkami je prioritou.

Křeslo LINK

Jídelní židle s područkami z dubového dřeva v jednotně barevném provedení. Tento model je relativně lehký a pevný kus pro snadnou manipulaci a udržitelnost. Sedák a opěradlo je tvarovaný dohromady z jednoho kusu dubové překližky. Výška sedadla je 46 centimetrů a výška područek 66 centimetrů. 6idle je tvarovaná pro maximální pohodlí posedu.

Jídelní židle GURU

Celodřevěná jídelní židle s područkami GURU, vyrobená z kvalitního dubového dřeva. Provedení tohoto modelu zajišťuje pohodlí i po stranách středové části širokého zádového svalu a jednoduché uskladnění díky možnosti zasunutí až 4 kusů do sebe. Díky této možnosti uskladnění je manipulace s modelem této jídelní židle s područkami naprosto jednoduchá.

Křeslo K 024

Jídelní židle s područkami modelu K 024 z ohýbaného bukového dřeva. Čalouněný sedák, který můžete potáhnout kteroukoliv látkou z výběru nábytku TREND společně s jejím odstínem. Díky své konstrukci, která zajišťuje vysokou pevnost, je křeslo vhodné nejen do domácnosti, ale také i do náročnějších prostředí jako restaurační zařízení.

Bohaté zkušenosti s jídelními židlemi

Věnujeme se výrobě a prodeji produktů jako jsou jídelní židle s područkami už od roku 1991. Během těchto let jsme stihli nasbírat dlouhodobé zkušenosti nezbytné pro tuto činnost. Vybíráme pouze mezi těmi nejspolehlivějšími dodavateli z celého Česka a Evropy. Zařizujeme interiér nejen domácnostem, ale také restauračním zařízením, hotelům a jídelnám. Široký výběr produktů nabízíme v provedeních masivu, lamina, dýhy a skla. Nábytek vám dokončíme na míru a barevné dokončení našich výrobků dokončíme podle vás a pro vás na základě vámi vybraných vzorků. Zvolte si například volbu čalounění a jeho látky. Vždy a rádi vám poradíme při výběru kompletního řešení interiéru a výběrem nejvhodnějšího nábytku.

Kde nás najdete?

Naše prodejna a výrobna nábytku se nachází na ulici “Za potokem 328” v Bystřici pod Hostýnem. Jsem tu pro vás všechny pracovní dny od 8:00 do 15:30.
Zavolejte nám na telefonní číslo +420 573 380 060 nebo nám dejte vědět na naší e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Spolupracujeme s: https://www.nabytker.cz

Copyright © 2022 - created by Joomla4