Sháníte požární dveře? Vyznejte se v označení

  • Jan Tlustý
  • Stavba

požární dveře

Pokud jste se rozhodli pro investici do vchodových dveří do bytu, respektive domu, nebo sháníte vhodné řešení pro svou průmyslovou budovu, určitě se zaměřte na požární dveře. V první řadě byste si však měli udělat přehled o tom, co současný trh nabízí, protože nejsou dveře jako dveře. Zatímco některé vydrží odolávat 15 minut, jiné klidně i 80 minut, a proto byste se měli zaměřit na parametry požárních dveří. V následujících řádcích vám vysvětlíme jednotlivá označení a symboly požární odolnosti.

Číst dál: Sháníte požární dveře? Vyznejte se v označení

Jak postavit drátěný plot? Bez pletiva a sloupků to nepůjde

  • Jan Tlustý
  • Stavba

plotové pletivo

Pokud máte zahradu, případně jiný pozemek, bez plotu se neobejdete. Přece jen, na zahradě máte spoustu věcí od bazénu přes vířivku až po posezení. Jestliže nechcete, aby vám bylo něco odcizené, ohraničte si, kam nezvaní hosté nemohou. Chcete, aby plot vypadal dobře? Potom se vám nabízí dřevěná či kovová alternativa. V případě, že vám stačí jednoduché a levné řešení, nabízí se vám plotové pletivo. V následujících řádcích vám prozradíme, jak postavit drátěný plot.

Číst dál: Jak postavit drátěný plot? Bez pletiva a sloupků to nepůjde

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Spolupracujeme s: https://www.nabytker.cz

Copyright © 2022 - created by Joomla4