Jak funguje elektronický ohradník pro psa?

  • Jan Tlustý
  • Zahrady

elektronický ohradník pro psa

Psi jsou zvědaví a aktivní od přírody, jedním z důvodů, proč je milujeme, je jejich ochota neustále zkoumat svět. Ve většině případů to není špatná věc, dokonce se k nim ochotně připojíme, ale ne vždy se očekává jejich zvědavost. Pokud váš pes stále utíká ze zahrady, je potřeba hledat vhodné řešení, například v podobě neviditelného plotu. 

Číst dál: Jak funguje elektronický ohradník pro psa?

Máte vlastní studnu? Bez čerpadla se neobejdete

  • Jan Tlustý
  • Zahrady

nejlevnější čerpadla do studní

Pokud součástí vašeho rodinného domu je také studna, nejste až tak závislí na dodávkách od vodáren, navíc šetříte spoustu peněz za pitnou vodu. Dávno jsou pryč doby, kdy se pro vodu do studny chodilo s vědrem. Existují totiž moderní technologie, jež vám usnadní a urychlí práci. Studna se v dnešní době neobejde bez vhodného čerpadla. V následujících řádcích vám prozradíme, jaká nejlevnější čerpadla do studní jsou k dostání a na kolik vás takové zařízení zhruba vyjde.

Číst dál: Máte vlastní studnu? Bez čerpadla se neobejdete

Jak pěstovat kotvičník zemní?

  • Jan Tlustý
  • Zahrady

kotvičník zemní

Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) je jednoletá bylina řadící se do čeledi kabicovitých. Tato rostlina má vědci klinickými zkouškami potvrzeno, že obsahuje látky, které pomáhají výrazně zvyšovat pohlavní touhy stejně jako na úkor tuků příznivě ovlivňovat růst svalové hmoty. Až o 30 % zvládne zvýšit u mužů hladinu testosteronu a u žen estrogenu. Jak se tato rostlinná modrá pilulka pěstuje?

Číst dál: Jak pěstovat kotvičník zemní?

Proč investovat do domácí vířivky? Důvodů je hned několik

  • Jan Tlustý
  • Zahrady

domácí vířivky

Pokud vás kvůli pracovním povinnostem přepadá stres, měli byste ho umět odbourat. Bohužel, jen málokdo dokáže přijít po náročném pracovním dnu domů, lehnout si do postele, zapomenout na každodenní strasti a vyčistit si hlavu. Právě pobyt ve vířivce vám dokáže v relaxaci pomoci. Podle odborníků dokážou domácí vířivky nejen odbourávat stres, ale také podkožní tuk. Spojíte tak příjemné s užitečným.

Číst dál: Proč investovat do domácí vířivky? Důvodů je hned několik

Dřevěné vs. hliníkové pergoly aneb jaké jsou jejich přednosti a úskalí

  • Jan Tlustý
  • Zahrady

hliníkové pergoly

Dávno jsou pryč doby, kdy se k výrobě venkovních přístřešků používalo pouze dřevo. V posledních několika letech se do popředí prodraly odolnější materiály, a tak si můžete vybrat řešení, které vám bude vyhovovat po všech stránkách, tedy jak designem, tak i životností, kvalitou či cenou. Obrovskou konkurencí pro dřevěné konstrukce jsou hliníkové pergoly, které se do popředí prodraly především pro svou trvanlivost a vysokou odolnost. V následujících řádcích jsme pro vás srovnali výhody a nevýhody dřevěných a hliníkových pergol.

Číst dál: Dřevěné vs. hliníkové pergoly aneb jaké jsou jejich přednosti a úskalí

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Spolupracujeme s: https://www.nabytker.cz

Copyright © 2022 - created by Joomla4