Na trhu je mnoho skvělých firem ke koupi, stačí si jen vybrat

  • Jan Tlustý
  • Finance

Prodej zavedených a fungujících firem - Prodávámefirmy.cz

Vlastnit v dnešní době kvalitní firmu, která má skvělé výhledy do budoucnosti, z vás může udělat bohatého člověka, který se nebude ohlížet kolik co stojí. Mnoho lidí si neuvědomuje, když vidí úspěšného podnikatele, který se vozí v pěkném Mercedesu, že pro to obětoval mnoho let i peněz, aby se z něco stalo, to co je.

Číst dál: Na trhu je mnoho skvělých firem ke koupi, stačí si jen vybrat

Zajímalo vás někdy, jaké povinnosti mají děti boháčů?

  • Jan Tlustý
  • Finance

Peněženka, Peníze, Kreditní Karta, Kapsa, Kabelka, Kůže

Ve filmech a dokumentech se dozvíme více o tom, jak rozmazlené děti miliardářů tráví své dny, ale co se skrývá za drahými hodinkami a pořádání oslav v nejdražších barech? Od podepisování smluv pro věci jako je mezigenerační obměna, upisování se značkám na ambasadorství a mlčenlivosti o businessu rodičů, bohaté děti to nemají zrovna lehké.

Číst dál: Zajímalo vás někdy, jaké povinnosti mají děti boháčů?

ČNB v říjnu 2018 změnila podmínky hypoték

  • Jan Tlustý
  • Finance

Česká národní banka se v loňském roce rozhodla, že výrazně zpřísní podmínky hypotečních úvěrů. Změny začaly platit v říjnu, přičemž byly zavedeny dva nové ukazatele DTI a DST. Odborníci však uvedli, že právě kvůli novým podmínkám začnou hypoteční a realitní trhy stagnovat, protože na hypoteční úvěr spousta zájemců o vlastní bydlení ani nedosáhne.

Číst dál: ČNB v říjnu 2018 změnila podmínky hypoték

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Spolupracujeme s: https://www.nabytker.cz

Copyright © 2022 - created by Joomla4