Zajímalo vás někdy, jaké povinnosti mají děti boháčů?

  • Jan Tlustý
  • Finance

Peněženka, Peníze, Kreditní Karta, Kapsa, Kabelka, Kůže

Ve filmech a dokumentech se dozvíme více o tom, jak rozmazlené děti miliardářů tráví své dny, ale co se skrývá za drahými hodinkami a pořádání oslav v nejdražších barech? Od podepisování smluv pro věci jako je mezigenerační obměna, upisování se značkám na ambasadorství a mlčenlivosti o businessu rodičů, bohaté děti to nemají zrovna lehké.

Bezpečnost


Strach o osobní bezpečí v každodenním životě aspoň částečně okupuje mysl jak rodičů tak samotných dětí. Profesionální a prověřené bodyguardy, osobní šoféry a bezpečnostní techniky, tito a další se každý den potýkají s ochranou bezpečí svých klientů. Hlídaná elektronika a bezpečnostní kamery v bezpečí domova zajistí klidný spánek.
Nejbližší přátelé často podepisují smlouvy o mlčenlivosti, pouze proto, aby nemluvili o tom jak bohatí tráví volný čas.

Vzdělání

Na bohaté děti jsou kladeny vysoké nároky na to, aby dosáhli stejného, ne-li většího úspěchu, jako jejich rodiče a často to může děti dovést až k drogám, aby ulevili stresu, kterému nelze uniknout.
Samozřejmě každá rodina funguje jinak a málokdy můžeme pořádně nahlédnout na život bohatých dětí, ale můžeme podložit naše spekulace částečnými informacemi, které poskytují samotné děti v průběhu své dospělosti retrospektivně.

Veřejné vystupování

Kromě nátlaku na celkovou životní práci a peníze je taky důležité udržet si dobrou reputaci. Děti, které působí jako špatně vychované mohou znehodnotit business rodičů. Kupodivu se může klient například ostýchat svěřit svůj případ právníkovy jehož syn je naprosto bez kontroly a provádí nezákonné věci. Takový otec/právník, bude působit nezodpovědně. Toto se týká i samotných dětí, protože nevhodné chování a rozhodnutí může donutit rodiče rozmyslet si předání své milionové firmy danému dítěti.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Spolupracujeme s: https://www.nabytker.cz

Copyright © 2022 - created by Joomla4