Kdo vyrábí a prodává polykarbonátové desky?

  • Jan Tlustý
  • Služby

polykarbonátové desky

Pokud jste se rozhodli, že si postavíte pergolu svépomocí, zřejmě sháníte vhodný materiál. První možností je celodřevěné řešení, o které se však musíte následující roky neustále starat, protože dřevo je materiál vyžadující pravidelnou údržbu. Pokud prahnete po bezstarostné alternativě, nabízí se vám hliníková pergola, jejíž střechu tvoří polykarbonátové desky. V následujících řádcích vám prozradíme, proč zrovna polykarbonátové desky a kdo se na jejich výrobu specializuje.

Současný trh nabízí několik druhů polykarbonátových desek – buď komůrkové, nebo ve tvaru trapézu. Vhodnost konkrétního typu určuje spodní nosná konstrukce, na kterou má být polykarbonátová deska připevněna. V případě, že se chystáte na klasickou pergolu tvořenou svislými rámy, na nichž jsou příčné latě, sáhnete po trapézových deskách. Zatímco komůrkový polykarbonát vyžaduje podepření jak podélně, tak i příčně.

Polykarbonátové desky jsou transparentní, ale odolné

Polykarbonátové desky se vyznačují transparentností, ostatně i vysokou odolností vůči nárazům a teplotním výkyvům. Zvládnou bez problémů teploty jak -40 °C, tak i +120 °C. Jsou maximálně bezpečné a nabízí ochranu proti nepřízni počasí. Polykarbonátové desky se na pergoly používají také z toho důvodu, že dlouho vydrží, aniž by vyžadovaly nějakou speciální údržbu.

Jestliže má pergola stát někde pod stromem, nemusíte se obávat ani toho, že by se střecha rozbila, pokud by na ni spadla nějaká větev, protože polykarbonát je odolný proti nárazům. Pod pergolou navíc nebude tma, protože desky jsou schopné propouštět docela dost světla.

Kdo polykarbonátové desky nabízí?

Pokud hledáte společnost, která se na výrobu polykarbonátových desek specializuje, podívejte se do pestrého produktového portfolia společnosti TERCOPLAST. Objednat si můžete desky buď skrze internet, nebo na prodejním místě, které se nachází v Hrobicích.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Spolupracujeme s: https://www.nabytker.cz

Copyright © 2022 - created by Joomla4